Movies
Ratings
16
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0