Series
Ratings
21
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0