Movies
Ratings
352
Bring It OnRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 1.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 3.5
BabelRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 0.5
The Divine WeaponRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Doomsday BookRated ★ 4.0