Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 4.0