Titles you rated
The JournalistRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 1.5
The HangoverRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 1.5
JokerRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5