Titles you rated
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0