Series
Ratings
25
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0