Titles you rated
Dear XRated ★ 4.5- 콩콩팡팡Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.0
GlitchRated ★ 3.5
The WitchRated ★ 2.5
HyenaRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.0
EveRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.0
- Hare+Guu Part 2Rated ★ 5.0