Titles you rated
CarnageRated ★ 3.5
Before We VanishRated ★ 3.5
The Scythian LambRated ★ 3.0
NanaRated ★ 2.0
The Back of ShadowRated ★ 4.0
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 3.5
My UncleRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
Jackie BrownRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.5