Movies
Ratings
584
A Silent VoiceRated ★ 1.0
Athlete ARated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
AlonersRated ★ 2.5
House of HummingbirdRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.0
The Legend of HeiRated ★ 4.5
MoxieRated ★ 4.5
GintamaRated ★ 2.5
Gintama: The MovieRated ★ 4.5
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 4.0
Gintama: The FinalRated ★ 4.5