Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 3.0
Total EclipseRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 2.5
MacbethRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5