Titles you rated
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
 Ready Player OneRated ★ 3.5 Ready Player OneRated ★ 3.5
 Dune: Part TwoRated ★ 4.5 Dune: Part TwoRated ★ 4.5
 Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5 Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
 Avengers: EndgameRated ★ 3.5 Avengers: EndgameRated ★ 3.5
 Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5 Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
 Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5 Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
 Doctor StrangeRated ★ 5.0 Doctor StrangeRated ★ 5.0
 Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5 Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
 ZootopiaRated ★ 4.5 ZootopiaRated ★ 4.5
 FrozenRated ★ 4.0 FrozenRated ★ 4.0
 The Greatest ShowmanRated ★ 4.0 The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
 Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5 Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
 Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0 Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
 Frozen IIRated ★ 3.5 Frozen IIRated ★ 3.5
 Call Me by Your NameRated ★ 4.0 Call Me by Your NameRated ★ 4.0
 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
 The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0 The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
 DuneRated ★ 4.5 DuneRated ★ 4.5
 The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0 The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0