Movies
Ratings
457- NoiseRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 4.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 3.5
In the Realm of the SensesRated ★ 0.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 5.0
RevelationRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 0.5
Hitman 2Rated ★ 0.5