Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 3.0
Begin Again Season 3Rated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 4Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0