Movies
Ratings
102
All About My WifeRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Love Me If You DareRated ★ 0.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.5
Born To SingRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 4.5- Highway StarRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0