Titles you rated
Low LifeRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 0.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.0