Series
Ratings
172
Gangnam B-SideRated ★ 1.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Your HonorRated ★ 0.5
Doctor SlumpRated ★ 0.5
Wonderful WorldRated ★ 0.5
LTNSRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
King the LandRated ★ 0.5
Shadow Detective Season 1Rated ★ 4.0
ConnectRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0