Titles you rated
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0