Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 0.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 0.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 1.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Mrs. Cop Season 2Rated ★ 1.5
Mrs. CopRated ★ 1.5