Titles you rated
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
VictoryRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
SleepRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
CarolRated ★ 5.0