Series
Ratings
88
BarakamonRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
School BabysittersRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 4.5