Series
Ratings
210
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 2.5
One Day OffRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- おっさんずラブ SPRated ★ 3.0
Ossan's LoveRated ★ 2.5
Minato's Laundromat: Wash My Heart! Season 2Rated ★ 2.5
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 2.5
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 3.0
Young Royals Season 3Rated ★ 3.0
Young Royals Season 2Rated ★ 3.0
Chihayafuru 3Rated ★ 2.5
Chihayafuru 2Rated ★ 2.5
ChihayafuruRated ★ 3.0
Pension MetsaRated ★ 3.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 2.5