Movies
Ratings
607
The World of UsRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 2.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5