Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.5
High SocietyRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5