Movies
Ratings
563 Extreme JobRated ★ 4.0 Extreme JobRated ★ 4.0
 Deliver Us From EvilRated ★ 3.5 Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
 TenetRated ★ 5.0 TenetRated ★ 5.0
 PeninsulaRated ★ 3.0 PeninsulaRated ★ 3.0
 JokerRated ★ 4.5 JokerRated ★ 4.5
 Golden SlumberRated ★ 2.0 Golden SlumberRated ★ 2.0
 Alita: Battle AngelRated ★ 3.0 Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
 Avengers: EndgameRated ★ 4.0 Avengers: EndgameRated ★ 4.0
 John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5 John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
 Toy Story 4Rated ★ 4.0 Toy Story 4Rated ★ 4.0
 The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0 The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
 ParasiteRated ★ 5.0 ParasiteRated ★ 5.0
 Another ChildRated ★ 4.0 Another ChildRated ★ 4.0
 ViceRated ★ 3.5 ViceRated ★ 3.5
 Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0 Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
 Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0 Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
 Intimate StrangersRated ★ 4.0 Intimate StrangersRated ★ 4.0
 Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 4.0 Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 4.0
 PaprikaRated ★ 4.5 PaprikaRated ★ 4.5