Movies
Ratings
1318
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 3.5
Under SiegeRated ★ 2.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 0.5
Me, Myself & IreneRated ★ 1.5
The MechanicRated ★ 1.0
The Old GuardRated ★ 2.5
Miss Staff SergeantRated ★ 0.5
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 0.5
The KingRated ★ 3.5
Doomsday BookRated ★ 2.5
RampantRated ★ 1.0
Ip Man 4: The FinaleRated ★ 0.5
Master Z: Ip Man LegacyRated ★ 0.5
Act of ValorRated ★ 1.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 2.0
MonstrumRated ★ 0.5
Run-OffRated ★ 1.0