Movies
Ratings
250
SnowpiercerRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The Guard PostRated ★ 2.5
Untold ScandalRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
The Bélier FamilyRated ★ 3.5
HulkRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.5