Series
Ratings
158
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
BootsRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5