Movies
Ratings
298
Café SocietyRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
It's Only the End of the WorldRated ★ 2.5
The MimicRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 2.5
CartRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Before I FallRated ★ 3.0
AmourRated ★ 3.5