Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
Saw VRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
Don't ClickRated ★ 2.5
Final Destination 5Rated ★ 3.5
HostelRated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.5
Bloody ReunionRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0