Series
Ratings
16
You're BeautifulRated ★ 2.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5