Titles you rated
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- A Bluebird Has ItRated ★ 4.0
- Palace of DreamsRated ★ 4.0
MagicRated ★ 2.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.0- BodyguardRated ★ 3.5
Honest LivingRated ★ 4.0- The Path to GloryRated ★ 4.5
Six SiblingsRated ★ 4.0- BossRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 5.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0