Titles you rated
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 4.0
Girls Planet 999Rated ★ 3.5
The Great Escape 4Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.5
The Great Escape 2Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Youn's StayRated ★ 4.0
Locke & Key Season 1Rated ★ 3.5