Titles you rated
CruellaRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.0
WonderRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 0.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 1.5