Movies
Ratings
111
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5