Titles you rated
PROMARERated ★ 3.0
From Beijing with LoveRated ★ 4.0
King of ComedyRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0
Even Though I Don't Like ItRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
CatsRated ★ 3.0
YesterdayRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 3.5
PolarRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Shazam!Rated ★ 3.0
UsRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.5