Series
Ratings
374
Shotgun MarriageRated ★ 3.5
NANARated ★ 4.0- The Get DownRated ★ 4.5
- Eureka Seven AORated ★ 1.5
Darker Than Black: Gemini of the MeteorRated ★ 3.5
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 3.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
Good-Good, the Fortune CatRated ★ 3.5
Pop Team EpicRated ★ 4.0
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 0.5- 警部補 矢部謙三Rated ★ 3.5
Accel WorldRated ★ 2.0- Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 4.0
Blood+ (Blood Plus)Rated ★ 2.5
Library WarsRated ★ 2.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Mosaic JapanRated ★ 4.5- remoteRated ★ 3.5
- みんな!エスパーだよ!Rated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.5