Titles you rated
An EducationRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 3.5
The SignalRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0