Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
CallRated ★ 1.0
The Night OwlRated ★ 3.0
Murder MysteryRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5