Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
First SummerRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
The FriendsRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Hard TruthsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 2.0