Movies
Ratings
40
Se7enRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The RecruitRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 1.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 1.0
Hemingway & GellhornRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 1.0
BlindnessRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0