Titles you rated
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.0- Unstoppable MarriageRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0