Titles you rated
13 Going on 30Rated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.5
BurntRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.5
Return to SenderRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 1.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
MalenaRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5