Titles you rated
Gone GirlRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Project AlmanacRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 1.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Jupiter AscendingRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0