Series
Ratings
38
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
RememberRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5