Titles you rated
Troll FactoryRated ★ 1.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.0
The Book of FishRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
The FortressRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
Air DollRated ★ 2.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 2.0- 2 DoorsRated ★ 1.5