Titles you rated
The Invisible GuestRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
The ClosetRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Yourself and YoursRated ★ 3.5
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.5
Tale of CinemaRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0