Series
Ratings
80- The FrogRated ★ 0.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Nine PuzzleRated ★ 1.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5