Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0