Series
Ratings
32
Digimon AdventureRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
My Lovely GirlRated ★ 2.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0
- The LoverRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0